??بسم الله الرحمن الرحیم ??

آقای احمدی نژاد طی پیام انتخاباتی 29 اسفند 95 سه نکته را مطرح کرده که خود حاوی نکات زیادی برای مردم است.

??"نکته اول، حق تعیین سرنوشت" است اما چیزی که در نگاه اصلاح‌طلبان و البته یاران دکتر احمدی نژاد مغفول مانده تعیین خوب یا بدی آن سرنوشت است یعنی ممکن است مردم با استفاده از حقِ تعیین سرنوشت، راهی خطا بروند که البته این خود، نشان دهنده ی نیاز به آزمون و خطا و در نتیجه تکامل جامعه است و مسلما هرچه ملت بیشتر به راهنمایی و هدایت اولیای الهی توجه کند هزینه کمتری متحمل میشود.

??اما کلیدواژه های "#انتخابات_آزاد" و "#صیانت_از_آرا" ما را یاد #فتنه_88 میاندازد که عده ای پیش از #انتخابات و تائید صلاحت نامزدها تشکیک در عملکرد شورای نگهبان را کلید زدند.


??نکته دوم، توصیه مقام معظم رهبری برای نیامدن احمدی نژاد است تا از دو قطبی شدن یا ایجاد فضای متشنج در جامعه جلوگیری شود اما آقای احمدی نژاد با تائید بقایی و تاکید متقابل بقایی بر تبعیت از ایشان همان فضاها را ایجاد میکند و این خلاف توصیه رهبری است.

??در حال حاضر دو قطبی اصلی بین ادامه اقتصاد لیبرال و براساس مبانی غربی یا انتخاب اقتصاد مقاومتی اسلامی مورد نظر امام خامنه ای است، نه بقول احمدی نژاد "دو قطبی انحصاری دو جناح سابقه دار"!


??نکته سوم، مسئولیت ها نسبت به مردم و کشور!

??"صیانت از حقوق عمومی و مراقبت از حرکت کشور در مسیر صحیح" نیاز به باورِ تغییرِ ساختارِ اقتصادی کشور از سرمایه داری به اقتصاد اسلامی دارد، نه ادامه وضعی که تا امروز داشتیم.

??ما به تغییر ظرف اداره کشور نیاز داریم نه مظروف آن، یعنی تا وقتی خیال کنیم مشکل #فقط در، چه کسی سر کار بیاید است، راه را خطا رفته ایم. مدیریت در قالب سرمایه داری، آن هم وابسته به نفت و نیمه دولتی، هیچ سودی برای اکثریت مردم نخواهد داشت.

??در دوره دولتهای نهم و دهم مانند دیگر دولتهای بعد از انقلاب خبری از اسلامی کردن اقتصاد نبود، هر چند افراد آن دولتها در مقایسه، بیشتر به دین و آرمانهای کشور مقید بودند ولی بهترین انسانها هم در ساختار معیوب اگر فاسد نشوند لااقل از کار میافتند.

?? وقتی مسیر منحرف باشد بهترینها با سرعت بیشتری از راه اصلی دور میشوند.

??شیوه اقتصاد احمدی نژاد اقتصاد فریدمنی، یکی از نحله های اقتصاد لیبرالیستی است و متاسفانه ایشان اعتقادی لااقل در عمل به اقتصاد اسلامی ندارد.


??حرف آخر
رای به بقایی مثل رای به روحانی که بازگرداندن دولتهای کارگزاران و اصلاحات بود، تکرار اشتباهِ بازگشت به عقب است. ملت باید روبه جلو حرکت کند و با انتخاب فردی که ضمن اعتقاد به تمام نهادهای نظام و اصول اسلام، جرات تغییر ساختار اقتصادی و مدیریت پوسیده کشور را داشته باشد.

 

احمدی نژاد 29 اسفند 95

 

#جبهه_مردمی_نیروهای_انقلاب ( #جمنا)
#احمدی_نژاد
#بقایی
#لیبرالیسم
#اقتصاد_مقاومتی
#انتخابات

وحید فرزان مهر
#حرف_ما

@harfe_ma
برچسب ها : انتخابات برچسب ها : احمدی نژاد